Πρόγραμμα

Το παρακάτω πρόγραμμα θα ισχύει από την Παρασκευή 7 Σεπτεμβρίου 2018.
* Για τυχόν αλλαγή προγράμματος θα ενημερωθείτε από την Γραμματεία και τα Social Media της σχολής.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ - ΕΦΗΒΙΚΩΝ & ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2018 - 2019

ΗΜΕΡΑ: ΔΕΥΤΕΡΑ

18:00 Μπαλέτο
Α' έως Γ' Δημοτικού
(Μαραντίνα) 
Modern Flamenco
5 - 10 ετών
(Ελεάννα)
 
19:00   Μοντέρνο
Δημοτικού
(Μαραντίνα)
 
20:00   Μοντέρνο
Γυμνασίου
(Μαραντίνα)
 

ΗΜΕΡΑ: ΤΡΙΤΗ

15:00      
16:00  

Oriental
Junior
Αγωνιστική Ομάδα
(Σταυρούλα)

 
17:00 Μουσικοκινητική Αγωγή
4 - 6 ετών
(Ελεάννα)
Oriental Kids
7 έως 12 ετών
(Σταυρούλα)
 
18:00 Σύγχρονο
Γ' έως ΣΤ' Δημοτικού
(Μαραντίνα)
Μουσική Αγωγή
3 έως 4 ετών
(Ελεάννα)
Oriental Babies
4 έως 7 ετών
(Σταυρούλα) 
19:00   Μπαλέτο
Γ' έως ΣΤ' Δημοτικού
(Μαραντίνα)
 

ΗΜΕΡΑ: ΤΕΤΑΡΤΗ

17:00   Μπαλέτο
Α' έως Γ' Δημοτικού
(Μαραντίνα)
 
18:00   Μοντέρνο
Α' έως Δ' Δημοτικού
(Μαραντίνα)
 
19:00   Μοντέρνο
Ε' έως ΣΤ' Δημοτικού
(Μαραντίνα)
 

ΗΜΕΡΑ: ΠΕΜΠΤΗ

15:00   All Ladies Latin
Team 1
 
16:00  All Ladies Latin
Team 2
Σύγχρονο
Γυμνασίου & Λυκείου
(Μαραντίνα)
 
17:00 All Ladies Latin
Team 3
Μουσ/κή Αγωγή
4 - 6 ετών
(Ελεάννα)
 
18:00 Σύγχρονο
Γ' έως ΣΤ' Δημοτικού
(Μαραντίνα)
Μουσ/κή Αγωγή
3 - 4 ετών
(Ελεάννα)
 
19:00   Μπαλέτο
Γ' έως ΣΤ' Δημοτικού
(Μαραντίνα)
 

ΗΜΕΡΑ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:00   All Ladies Latin
Team 1
(Demy)
 
16:00    All Ladies Latin
Team 1
(Demy)
 
17:00 Hip Hop
Αγων/κη Ομάδα
(Αχιλλέας)
Break Dance
10 - 14
Level1
(Saspens)
 
18:00 Hip Hop
Αγων/κη Ομάδα
(Αχιλλέας)
Break Dance
5 έως 9 ετών
(Saspens)
Σύγχρονο
Δημοτικού
(Μαραντίνα) 
19:00 Hip Hop Choreo
Δημοτικού
(Αχιλλέας)
Break Dance
11 - 14
Level 2
(Saspens)
Reggaeton & Salsa Timba
Γυμνασίου - Λυκείου
(Alex)
20:00 Hip Hop Choreo
Γυμνασίου - Λυκείου
(Αχιλλέας)
Break Dance
Αγωνιστικό
(Saspens)
 
21:00   21:00 - 23:00
All Ladies Latin
Team 3
Demy
 

ΗΜΕΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ

  Red Studio White Studio Black Studio
09:00   Latin DI.VAS
Γυμνασίου & Λυκείου
(Δήμητρα)
 
10:00   Latin Musical
Δ' Δημοτικού έως Α' Γυμνασίου
(Ελένη)
Latin Cheerleaders
Β' Γυμνασίου έως Γ' Λυκείου
(Δήμητρα) 
11:00 Σύγχρονο
Γυμνασίου
(Μαραντίνα)
Latin Bourlesque
Ε' Δημοτικού έως Β' Λυκείου
(Ελένη)
Latin Princesses
Α' Δημοτικού έως Ε' Δημοτικού
(Δήμητρα) 
12:00 Μπαλέτο
Γυμνασίου & Λυκείου
(Μαραντίνα)
Hip - Hop Choreo
Α' Δημοτικού έως Δ' Δημοτικού
(Νίκος)
Latin Fever Choreo
Γυμνασίου – Λυκείου
(Γκίο)
13:00 Σύγχρονο
Λυκείου
(Μαραντίνα)
Hip - Hop Choreo
Ε' Δημοτικού έως Β' Γυμνασίου
(Νίκος)
All Ladies Latin
Team 1 Τεχνική
(Γκίο)
14:00   Hip - Hop Choreo
Γ' Γυμνασίου έως Γ' Λυκείου
(Νίκος)
13:00 - 15:00
Παρκούρ
8-15 ετών
14ο Δημοτικό Σχολείο
Κλειστό Γυμναστήριο
15:00 All Ladies Latin
Team 2 Τεχνική
(Γκίο)
Hip - Hop / Freestyle
Γυμνασίου & Λυκείου
(Νίκος)
 
16:00 All Ladies Latin
Team 3 Τεχνική
(Γκίο)
Hip - Hop / Contemporary
Γυμνασίου & Λυκείου
(Νίκος) 
 
17:00 All Ladies Latin
Team 4 Τεχνική
(Γκίο)
Hip - Hop Crew
Αγωνιστική Ομάδα 1
(Νίκος)  
 
18:00   Hip - Hop Crew
Αγωνιστική Ομάδα 2
(Νίκος)   
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2018 – 2019

*To πρόγραμμα των ενηλίκων ισχύει από Δευτέρα 17 Σεπτεμβρίου 2018.

ΗΜΕΡΑ: ΔΕΥΤΕΡΑ

20:00 Arg. Tango
Μέσων
Χρήστος
 Μοντέρνο Σύγχρονο
Αρχαρίων
Μαραντίνα
 
21:00 L.A Salsa
Μέσων
Τόλης
Latin
American style
Αρχαρίων
Χρήστος
 
22:00 Bachata
Μέσων
Τόλης
Λαϊκοί
Ζεϊμπέκικο & Χασάπικο
Αρχαρίων
Χρήστος
 

ΗΜΕΡΑ: ΤΡΙΤΗ

19:00 Oriental
Αρχαρίων
Σταυρούλα
Flamengo
All Levels
Ελεάννα
 
20:00 Oriental
Μέσων & Προχωρημένων
Σταυρούλα
 Ελληνικοί Παραδοσιακοί
Αρχάριων / Μέσων
Χρήστος
N.Y Salsa
Αρχάριων / Μέσων
Τόλης
21:00 Bachata
Αρχαρίων
Τόλης
Arg. Tango
Μέσων
Χρήστος
 
22:00 L.A Salsa
Αρχαρίων
Τόλης
After Wedding Dance
Χρήστος
 

ΗΜΕΡΑ: ΤΕΤΑΡΤΗ

20:00 L.A Salsa Style
Mens & Women
Μέσων & Προχωρημένων
Τόλης & Χριστίνα
 
21:00   SALSA RUEDA FUN (ΔΩΡΕΑΝ)
(για όσους κάνουν 2 ώρες την εβδομάδα)
All Levels
Χρήστος & Τόλης
 
22:00 L.A Salsa
Προχωρημένων
Τόλης
 Λαϊκοί
Ζεϊμπέκικο - Χασαποσέρβικο
Μέσων
Χρήστος
 

ΗΜΕΡΑ: ΠΕΜΠΤΗ

20:00 Hip - Hop
Αρχαρίων
Μάριος
Kizomba
Αρχαρίων
Στέλλα
 
21:00 Reggaeton
Αρχαρίων
Άλεξ
Kizomba
Μέσων
Στέλλα
 
22:00 Salsa Timba
Αρχαρίων
Άλεξ
Latin
International Style
Μέσων & Προχωρημένων
Μάριος
 
 

 

Ενημερωθείτε για το πρόγραμμα της σχολής στα τηλέφωνα:

  • Σταθ.: 2410 252365
  • Κιν.: 6984 568 880 (Vodafone)

Ώρες Λειτουργίας

  • Δευτέρα έως Παρασκευή 11:00 - 23:00
  • Σάββατο 10:00 - 22:00
  • Κυριακή 12:00 - 20:00